TEOG KURSLARIMIZ

Teog KursuTEOG KURSU

Teog Kursu; özel derslerimiz TEOG(Merkezi Yazılı Sistemi, Eski adıyla SBS), YGSLYS ve mezun öğrencilere yönelik olarak verilmektedir.

Sistemimiz her öğrencinin ihtiyacına uygun ve öğrencilerin kapasitelerini göz önüne alarak oluşturulmaktadır.

Hafta içi ve hafta sonu öğrencilerin zamanlarına uygun olacak şekilde düzenlenen Özel ders paketlerimizle öğrencilerimize yardımcı olunmaktadır.

özel derslerimiz öğrencilerimizin isteğine göre ya bire bir Özel ders Şeklinde ya da grup Özel dersi olarak verilir. Belirlenen zaman dilimlerinde yapacağımız deneme sınavları ile öğrencinin eğitim durumu değerlendirilmektedir.

izmit Teog Kursu

Türkiye’nin en seçkin okullarından mezun Öğretmen kadrosu ile Kocaeli nin en kaliteli Özel ders hizmetini sunmaktayız.

Özel dersi evinize getiriyoruz.   Hangi dersi hangi   öğretmenden istiyorsunuz. Çocuğunuzun     okul derslerinde başarılı olması, için geliyoruz.

Kocaeli Teog Kursu olarak siz velilerin yükünü hafifletip öğrencilerimize koçluk   hizmeti   veriyoruz. Onların öncelikli ders ve sosyal   hayatlarını düzenliyoruz. Düşük notlar gelmeden bizi arayın   çalıştığımız öğrenciler notlarını düzeltti.  Sizde hızlandırılmış soru   çözümü ağırlıklı ders   sistemimizden faydalanın.

 Teog Kursu’NUN AMACI NEDİR
 herhangi bir dersten herhangi bir konuda öğretmenle öğrencinin bire bir yaptığı derstir.

Öğretmen özel derste, öğrencinin seviyesine uygun konudan başlayarak, öğrencinin anlayabileceği seviyede öğrenci için en uygun yöntem ve teknik kullanır.

Eğitim öğretimin tüm kademelerinde, ilköğretimden üniversiteye kadar istenilen derslerden alınabilir.

izmit Teog Kursu

Genelde okul derslerine yönelik özel ders alınsa da sınavlara yönelik alanlarda da  özel ders alınmaktadır. Amaç kişinin hedeflediği alanda başarıyı yakalayabilmek için daha kısa zamanda, daha çok yol alabilmektir.

NEDEN TEOG Teog Kursu

Neden Teog Kursu  Özel ders öğrencilerin seçtiği, en etkili öğrenme yoludur. Özel ders almanın, klasik öğrenime göre sayısız avantajları vardır.

Klasik sınıf ortamının kargaşası ve gürültüsü öğrencilerin ve Öğretmenlerin konsantrasyonu nu olumsuz etkileyebilir. Özel dersin birçok farklı amacı olabilir. Genellikle, girilecek bir sınavdan daha yüksek puan almak için özel ders alınır.

Bulunduğunuz ülke ve çağın şartlarında öğrencinin hayatı sınav olduğu için bu ihtiyaçla çoğunlukla karşılaşabilir.

Öğrencilerimizi geleceğe hazırlarken siz velilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz yılları aşkın deneyimlerimizle , zengin öğretmen kadrosu ile izmitte her zaman en iyileri yetiştirmeye devam edeceğiz ..

iletişim için : 0532 466 01 05 ve 0262 321 07 08