BİYOLOJİ

biyoloji özel ders
Biyoloji

Biyoloji Özel Ders

ÖZEL DERS BİYOLOJİ

Biyoloji Özel Ders | Canlı çeşitliliğini inceleyen ve tüm formlarıyla hayatı algılamamızı sağlayan Biyoloji dersleri, öğrencilerimizin üniversiteye hazırlık aşamalarında;

konularının çokluğu ve detayların yoğunluğundan ötürü Biyoloji özel ders eğitimi;

ek olarak biyoloji grup dersleri İzmit Özel Ders Evi’nde başarılı ders programları ve etüt takviyeleriyle sunulmaktadır.

İletişim için 0532 466 01 05 ve 0262 321 07 08

Sayısal alanla yarışan öğrencilerimizin edebiyat dersi olarak bilinen biyoloji dersi , diğer sayısal derslere nazaran sözele daha daha yakın bilinmesi ve öğrencilerin içinden çıkılmaz olarak gördükleri biyoloji derslerine farklı bakış açıları getirilir ve pratik bilgiler ışığında kalıcı öğrenme modeline uygun uygulamalardan oluşan bir dizi programla biyoloji eğitimini daha kolay ve anlaşılır hale getiren İzmit Özel Ders Evi ile biyoloji artık daha zevkli !!!

İletişim için 0532 466 01 05 ve 0262 321 07 08

Okullarda verilmekte olan biyoloji dersinin detayları , çocukların bilgi karmaşası yaşamalarına neden olmakta ;

öğrencilerin bu bilgi karmaşasından kurtulması ve daha sağlıklı bilgi elde etmelerini sağlamak amacıyla yapılmakta olan görsel anlatımlarla teknolojinin kullanımı biyoloji dersinin özel ders veya grup dersler eşliğinde verilmesinin daha etkili olduğu görülmüştür.

Bu noktada akıllı tahta ve projeksiyon kullanımı canlılar, kalıtım gibi yoğun konuların görsel hafızanın da kullanılmasıyla daha akıcı ve akılda kalıcı olmasını sağlamıştır.

Biyoloji Özel Ders canlı ve canlının yapısını inceleyen bilim dalı Biyoloji adını almaktadır.

Canlıları iç, dış, yapı, şekil, işlev, görev, yarar, zarar gibi bir çok alanda işleyen bu bilim dalı ilkokul döneminde fen bilgisi içerisinde işlenirken lise eğitimi döneminde ise  biyoloji olarak müfredata girmektedir.

İletişim için 0532 466 01 05 ve 0262 321 07 08

Öğrenilmesi tamamen ilgi ve öğretmen olarak kişiye bağlıdır yani derse ilgisi olmayan birey isteksiz halde hiçbir şey öğrenemez;

yine öğreten kişi en iyi şekilde ayrıntılı olarak anlatmadığında bir başarı durumu söz konusu değildir.

Biyoloji alanı üzerine kurulmuş bir çok meslek dalı bulunmaktadır. Örneğin genetik mühendisliği okumak isteyen bireylerin biyoloji alanında çok iyi olması gerekmektedir.

Birebir biyoloji verenler arasında İzmit Özel Ders Evi öncü bir kurum olma özelliğini yıllardır korumaktadır. Kocaeli’de biyoloji özel ders denildiğinde akla ilk gelen kurum olmanın haklı gururunu yaşamaya devam etmekteyiz.