KOCAELİ BİREBİR ETÜT

blog image

KOCAELİ BİREBİR ETÜT

Kocaeli Birebir Etüt Merkezi

Kocaeli Birebir Etüt

KOCAELİ BİREBİR ETÜT

Kocaeli Birebir Etüt Kocaeli ili sınırları içinde eğitim alanında öncü kurumlardan biridir. Bunu çağdaş eğitim uygulamalarını, öğrenci ihtiyaç ve beklentilerine uygun bir şekilde yapılandırarak paket program halinde sunabilmesine borçludur.

 Öğrencilere her derste ve her konuda desteğe daima hazırdır. Öğrencilerimiz öğrenme güçlüğü yaşadıkları derslerle ilgili destekleyici çalışmalar yapabilmekte, ödevlerine ve sınavlarına yardımcı hizmetlerden faydalanma imkanı bulabilmekte ve LYS, YGS, DGS, KPSS, ALES, TEOG sınavlarına hazırlık programlarından kendisine en uygun olanını seçebilmektedirler.

iletişim 0532 466 01 05 – 0262 321 07 08

Kocaeli Birebir Etüt

Kocaeli Birebir Etüt çocuklarınızı öğretmenleri ile buluşturun. Başarı düzeyi yüksek ya da düşük olsun özel dersin öğrencilere getireceği kazanımları inkar etme şansımız yoktur. Bırakın öğrenciler bunu kendileri deneyimlesin. Çocuklar öğrendiklerini pekiştirebilme, eksiklerini görüp onları giderici çalışmalar yapabilme imkanını elde etsin. Öğretmenlerimiz öğrencilerine bir emanet bilinciyle yaklaşmakta, onlara değerli ve özel olduklarını hissettirmektedirler. Böylesi bir güven ortamında öğrencileriniz çalışmak için gerekli olan motivasyonlarını arttırmakta ve derslerine daha verimli çalışmaları gerektiğine yönelik farkındalık bilinciyle donanmakta zorluk çekmezler.

Kocaeli Birebir Etüt merkezi olarak bizler çağın yeniliklerini eğitim modellerimize uyguluyor, eğitimi bir gelecek inşa projesi olarak gören vizyonumuzla birleştirerek öğrencilerimize aradıkları kaliteyi sunuyoruz. Öğrencilerimizin kendisiyle ve etrafıyla barışık, araştırma ve öğrenmeye hevesli, bilgiye ulaşmak için gayret eden, sorgulayan, eleştirel düşünen bireyler olarak yetişmelerini sağlıyoruz. Ülkenin en önemli yatırım kalemi olan eğitim her aşaması titizlikle planlanması gereken bir sistemdir ve bu sistemin çıktıları, eğitimin planlanan hedeflerine ulaşabilirliğini yansıtan en önemli unsur olan öğrenci başarı çıtasını alıp en tepeye kadar çıkartmaktadır.

Kocaeli Birebir Etüt

Kocaeli Birebir Etüt Öğrencilerimiz burada geçirdikleri her zamanı kazanç olarak göreceklerdir. Hatta anne beni okuldan alın ben burada okumak istiyorum derlerse şaşırmayın. Çünkü biz onların ihtiyaçlarını ve karşı karşıya oldukları problemleri çok iyi biliyor, eğitim programlarımızı tamamen bu doğrultuda şekillendiriyoruz. Bu bireysel farklılıkların geri plana atıldığı okullarda öğrencilerin istedikleri verimi alamamasına ve gerekli başarıyı gösterememelerine şaşırmamalısınız. Size tek gereken ihtiyaç ve beklentilerinizi dikkate alan, hedeflerinize ulaşmayı kolaylaştırıcı profesyonel yardımlar sunan bir ekiptir.

Kocaeli Birebir Etüt ekibiyle tanıştığınızda bunların boş sözler olmadığını, öğrenciyi para olarak gören, günü kurtarmaya yönelik küçük hesaplar peşinde koşan, ticari işletme mantığıyla çalışan kurumlarla arasındaki farkı anlayacaksınız.

iletişim 0532 466 01 05 – 0262 321 07 08

www.izmitozelders.com