TEOG ÖZEL DERS

Teog Özel ders
Teog Özel ders

TEOG ÖZEL DERS

Özel Ders teog ile kaliteli ve vizyon sahibi eğitimi hizmetinize sunuyoruz. İyi biliyoruz ki sınavlarla örülü bir eğitim hayatı, öğrencileri olduğu kadar ailelerini de tedirgin etmekte, onlar da çocuklarıyla beraber sınavlara hazırlık stresini yaşamaktadırlar.

Biz öğrenci, öğretmen ve aile sacayağını sağlam bir temele oturtarak çocuklarımızın hedeflerine giden yolda kaldırmaları gereken yükü hep birlikte paylaşıyoruz.

Özel Ders teog hizmetleri kapsamında Fen Bilgisi, Sosyal Bilgiler, Türkçe, İnkilap Tarihi ve Atatürkçülük ile Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi derslerine dair öğrenci seviyesine, öğretim yöntem ve tekniklerine uygun bir dizi eğitim programı uygulanmaktadır.

Okullarda gördükleri derslere yönelik ekstra çalışmalar yapabilmekte, anlamadıkları konularda öğretmenlerinden yardım alabilmektedirler.

Öğretmenlerin onlara önerecekleri yardımcı kaynaklardan bol soru çözerek, öğretmenlerinin rehberliğinde hedeflerine emin adımlarla yürümektedirler.

Öğrenmede kalıcılığın sağlanması ve unutmaların önlenmesi için olabildğince öğrendiklerimiz bilgileri kullanmalı, somut yaşantılar kazanmalıyız. Bu da ancak bu farkındalıkla hareket eden öğretmenlerin varlığıyla mümkün olabilecek bir şeydir.

TEOG Özel Ders bu yoğun dersler kolajını doğru bir şekilde yönetebilmek için bir çalışma programınız olması çok önemlidir.

Teog özel ders 

Derslere çalışırken sırayla gitmemeli, bu bitsin ondan sonra diğerine geçerim dememelisiniz.

Çünkü böyle yaparsanız önce çalıştığınız dersleri unutabilirsiniz. Dersleri haftalık programlar şeklinde yapın ve bir haftaya bütün dersleri serpiştirin.

Konu sıralamaına ve bütünlüğüne uyun. Konuyu çalıştıktan sonra hemen onunla ilgili soru çözün ve ertelemeden gelip Özel Ders teog öğretmenlerinize sorun.

Tamamen öğrenmeden asla geçmeyin ve öğretmeninizin yakasından düşmeyin. Öğrencilerimiz derslerine çalışırken öğretmenlerinden oluşturacakları program konusunda yardım da almalıdırlar. Sınavda zaman yönetimi de oldukça belirleyicidir.

Biz akademik bilgi düzeyini arttırmanın yanında öğrencilerimize bu ekstra becerileri kazandırmayı da çok önemsiyoruz.

özel ders teog

Ayrıca sınav stresiyle başetmekte zorlanan ve ders çalışma stratejisini belirleyebilmeleri konusunda öğrencilerimize özel psikolojik danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

TEOG Özel Ders evlatlarınızı gözünüz kapalı emanet edebileceğiniz bir ekiptir. Hepsi alanlarında uzman, dershane deneyimleri olan, öğrencilerin bireysel farklılıklarına saygı duyan profesyonel insanlardır.

Farklı öğretim yöntem ve tekniklerini başarıyla uygulayabilmekte, dersleri tekdüze olmaktan çıkarıcı etkinlikler düzenlemektedirler.

Öğrencilerin ihtiyaç ve beklentileriniz hızlı bir şekilde analiz ederler ve ona göre bir program uygularlar.

Okulda kalabalık sınıflarla uygunluk gösteren eğitim modelleri genellikle bu bireysel farklılıkları göz ardı edebilmektedir.

Her öğrencinin ihtiyaç duyduğu eğitim modeli farklıdır. Biz onlardan çocuklarımıza en uygun olanını belirler, o doğrultuda bir yol açar ve çocuğumuzun oradan yürümesini sağlarız.