FEN BİLGİSİ ÖZEL DERS

Fen-Bilgisi-Özel-Ders-300x197 | Liselere geçiş sınavı olan Teog sınavında öğrencilerimizin karşısına soru çeşitliliği yönünde zengin bir ders olarak çıkan fen bilgisi dersidir. İzmit özel ders evi kurumlarında özel ders veya grup dersleri şeklinde verilmektedir.fen bilgisi özel ders , eğitiminin amacı :

KOCAELİ FEN BİLGİSİ ÖZEL DERS

Birebir fen bilgisi dersleri ile izmit özel ders evi tüm teog öğrencilerinin yanı sıra 6. ve 7. sınıf öğrencilerinin de özel ders ihtiyaçlarına cevap olmaya devam etmektedir.

Fen bilgisi dersi bilindiği üzere fizik , kimya ve biyoloji gibi lise derslerinin temelini oluşturmakta ve bu derslerin zorluk dereceleriyle öğrenciler yalnız kalmakta. Fen bilgisi özel ders ve fen bilgisi grup dersleri bu nedenle hem çok önemli hem de çocuğunuzun geleceğinde belirleyici rol almaktadır.

FEN BİLGİSİ ÖZEL DERS

Kocaeli özel ders anlamında zengin ve deneyimli kadroların nadiren bulunduğu bir ilimizdir. Bu nedenle izmit özel ders evi olarak biz bu eksiği kapatmış ve güçlü , deneyimli , sevgi dolu kadromuzla sizlerin yanındayız. Çocuklarınızın yanında olmaya devam etmekteyiz.

İZMİT FEN BİLGİSİ ÖZEL DERS

Fen bilgisi özel ders programı ile ilkolarak biyoloji dersinin temeli olarak da bilinen giriş kısmı öğrencilerin kasım teog sınavlarında karşılarına çıkabilmekte. Ve öğrencilerin ilk olarak fen bilgisi özel ders eğitiminden almış oldukları verimi buradaki sınav şartlarına aktarabilmekte ise ancak verimli olabilmektedirler.

Fen bilgisi özel ders eğitimi kimya gibi bir dersin giriş kısmı ve ana hatlarının incelenmesi ile ilgili olaraktan; Teog sınavında öğrencilerin karşılarına çıkmaktadır. Ayrıca bu dersin yoğunluğu ve kapsamı baz alındığında öğrencilerin Fen liselerini kazanmaları da; yine konulara hakim olmaları ve liseye geçiş ile beraber temel bilgilerinin uygun durumda olması da gerekmektedir.

Fizik dersi temel bilimler arasında yer aldığı gibi bugün günlük hayatımızda kullanmaktayız. İç içe olduğumuz her türlü sistemin dayandığı yasaların kaynağını oluşturan bir derstir.

Öğrencilerin kurumumuzda almış oldukları eğitimlerin , lise eğitim-öğretim hayatının temelini oluşturan fizik , kimya ve biyoloji derslerinin altyapısını oluşturmakta.