İNGİLİZCE

 

özel ders ingilizce
özel ders ingilizce

ingilizce özel ders | hem orta öğretimde hem de lise eğitimi evrelerinde yeni neslin dünyaya açılmasının anahtarı olan ingilizce eğitimi olmazsa olmaz denecek kadar önemli bir eğitim dalıdır.

İletişim için 0532 466 01 05 ve 0262 321 07 08

ingilizce Özel Ders

ingilizce özel ders eğitiminin bu kadar önemli olması aynı zamanda yurt dışında da eğitim almış bir öğretmen eşliğinde özel ingilizce dersleri , izmit özel ders evinde siz değerli öğrencilerimize sunulmakta.

Özel Ders ingilizce

Neredeyse dünya’nın her yerinde bilinmesi gereken en önemli dil İngilizce’dir. Bu nedenle ingilizce özel ders eğitimi izmit özel ders evi çatısı altında birçok öğretmen eşliğinde verilmektedir.

Evrensel dil olarak kabul edilir. İşadamından öğrencisine her yaştan kesimde somut bir gerekliliktir.

Bu dilin bu kadar önemli olmasındaki en büyük etkenlerden biri diğer dillerin aksine sadece tek bir coğrafyaya ait olmamasıdır. Dünya nüfusunun beşte biri ingilizce’de yeterli düzeydedir.

ingilizce Özel Ders

ingilizce 53’ü İngiliz milletler topluluğuna üye toplamda 73 ülkede resmi veya ortak dil olarak kullanılmaktadır.

Dünyanın her neresine gidilirse gidilsin bu dili konuşan birisiyle mutlaka karşılaşacağınızın garantisini verebiliriz.

ingilizce aynı zamanda ticaret, bilim, denizcilik, havacılık, uluslar arası iletişim, sinema, diplomasi sektörlerinin internet dilidir. Dünya üzerinde kariyer yapan insanların üçte ikisi ingilizce bilir. Dünyadaki mektupların ve bildirgelerin %75’i ingilizce’dir.

Milyonlarca internet kullanıcısı İngilizceye ihtiyaç duyar. Yabancı dil bilmek vizyon getirir ve profili güçlendirir. ingilizce sadece ortak dil olduğu için değil aynı zamanda sahip olduğu zenginlik ve esneklikten ötürü eşsiz bir dildir.

Bu eşsiz dilin öğrenimi iki ana prensibe dayanarak verilmektedir. Bunlardan birincisi ; gramer yani dil bilgisi , dil kuralları , sözcük yapısı ve cümle yapılarına dayanan kuralları içermektedir.

İletişim için 0532 466 01 05 ve 0262 321 07 08
ikincisi ise konuşmaya dayalı olan kısımdır. ingilizce özel ders eğitimi tam da bu noktada öğrencinin birebir takibinin sağlandığı , kocaeli ingilizce özel ders verenler arasında yetiştirmiş olduğu öğrencilerle ve bu öğrencilerin kazanmış oldukları fakülteler ile haklı gururunu yaşamaya devam etmektedir.

ingilizce özel ders programı izmit özel ders evi nde birebir eğitim ve grup eğitimleriyle desteklenmekte ve başarının izmitteki adı olmaya da devam etmektedir.