izmit Birebir Etüt

blog image

izmit Birebir Etüt

İZMİT BİREBİR ETÜT

izmit Birebir Etüt merkezi olarak eğitimi maddi kaygıdan ziyade gelecek kaygısıyla yapıyoruz,

izmit özel ders
izmit birebir etüt

Geleceğin Türkiye’sinin inşasında bir tuğla da biz koymak istiyoruz.Bu bilinçle hareket eden, mesleki birikimin yanında; milli ve manevi değerlere bağlı, öğrencilerine model olma özelliklerini de taşıyan eğitimcilerimiz, gülen yüzümüzle çocuklarınızı bekliyoruz.

izmit birebir etüt Eğitim alanındaki her türlü yeniliklere öncülük ederek sevgimizle ve ekip çalışmalarımızla yeni eğitim projeleri üretmek ve etüt merkezimizde uygulamak.
Eğitim sektöründe kendimizi sürekli yenileyerek Türkiye’deki özellikle İzmit’deki en iyi etüt merkezi ve eğitim kurumları arasında yerimizi muhafaza etmek.

iletişim için 0532 466 01 05 – 0262 321 07 08

izmit Birebir Etüt ekibi olarak sevgi dolu, okula yada dershaneye benzemeyen ortamda yada sizin kendi evinizde, öğrenci merkezli bir eğitim anlayışıyla hizmet veren kurumumuz; İzmit ve tüm ilçelerinin eğitimde yükselen bir izmit Birebir Etüt merkezi olarak hizmet sunmaktadır.

Sonra keşke dememeniz için biz sürekli yanınızfayız.Sizi başarıya götüren adres olan İzmit Birebi Etüt merkezi; Kocaeli ve tüm ilçelerinde öğrencilerimiz için bilginin güvenilir adresi olmuştur.
Geleceğe bırakabileceğimiz en güzel miras olan çocuklarımızı İzmit Birebi Etüt merkezi ile tanıştırın; okullarında öğrendiklerini pekiştirsin, eksiklerini gidersin; biz onları okullarının ve sınıflarının en parlak öğrencileri arasına sokmak, geleceğin doktorlarını ; mühendislerini, avukatlarını , öğretmenlerini, sanatkarlarını, sporcularını yetiştirme görevini yerine getirelim.
Eğitim Hizmetlerimiz den bazıları şunlardır:

  • Ödev yapımı, Proje ve Performans Ödevleri, Her branşta özel ders, Bire bir eğitim, Okuma Yazma Eğitimi, SBS’ ye hazırlık

öğrencilerimizin; sevgi ,güven ve merhamet dolu bir bir eğitimci tarafından güvenilir ortamda; ruh, beden, bilgi, akıl ve ahlak yönünden gelişimlerine katkıda bulunan; İzmit Birebi Etüt  merkezi olarak, özgüveni yüksek, özgür düşünen, yaratıcı, keşfetmekten; ve öğrenmekten zevk alan.

İZMİT BİREBİR ETÜT

kendisini özgürce ifade edebilen, hak arama şuuruna erişmiş,yenilik ve eleştiriye açık, ön yargılardan, taassuptan uzak, kendisine, ailesine ve çevresine saygılı, yüreği vatan, millet, bayrak sevgisi ile dolu, üstün ahlaklı, yüksek insani vasıflara sahip, mutlu ,heryönden başarılı çocuklar yetiştirmektir.

izmit Birebir Etüt de, çocuklarınızı gözleriniz arkada kalmadan teslim edebileceğiniz yerdir.

iletişim için 0532 466 01 05 – 0262 321 07 08

www.izmitozeldersevi.com