SOSYAL BİLGİLER

izmit özel ders
izmit özel ders
sosyal bilgiler özel ders
sosyal bilgiler özel ders

sosyal bilgiler özel ders orta öğretimden liselere geçiş sınavı olan Teog başarı sınavında öğrencilerimizin yapmış oldukları her netin değerini bilmekte ve sevgili öğrencilerimize sosyal bilgiler eğitimini tüm detayları ve çıkması muhtemel soruların çözümü ile birlikte izmit özel ders evinde siz değerli öğrencilerimize sunmaktan gurur duyarız.

iletişim ve detaylı bilgi için , 0532 466 01 05 ve 0262 321 07 05 

Sosyal bilgiler özel dersi öğrencileri toplumsal hayata hazırlayıp onların sosyal yanını geliştiren bir ders olmasının yanında tarih, coğrafya ve vatandaşlık konularını da içerir.

iletişim ve detaylı bilgi için , 0532 466 01 05 ve 0262 321 07 05

Sosyal Bilgiler dersi TEOG soruları ile daha önemli bir ders olup genel kültür sorularını da içermektedir.

sosyal bilgiler özel ders Çıkmış sorular, çözümlü örnekler, karşılaştırmalı sorular ve konu anlatımları ile Sosyal Bilgiler dersini özel ders öğretmenlerimiz en alt seviyeden en üst seviyeye hitap edecek şekilde hazırlamışlardır.

dönmektedirler. Sosyal Bilgiler özel ders ‘i klasik ders işlemekten uzak, daha pratik, daha hızlı soru çözme gibi ek özellikler kazandıracak şekildedir. eğitimcilerimiz kendi branşlarında uzman kişiler olup özellikle rehberlik yapmakta, öğrencinin önünü açacak şekilde örnek olmaktadır.

Sosyal bilgiler özel ders

Sosyal Bilgiler Özel dersi genellikle sayısal öğrencilerin kabusu olmaktadır. Sayısal öğrenciler ezber yapmaktan uzak olduklarından Sosyal Bilgiler dersinden başarısız olmaktadırlar.

Öğrencinin hem sayısal hem sözel derslerden başarı yakalaması için eğitime ihtiyacı vardır, bu nedenle sayısalı güçlü olan öğrenciler Sosyal Bilgiler gibi bir dersten özel ders alarak bu eksikliklerini tamamlamaktadır.

Sosyal Bilgilerden TEOG sınavında çıkan sorulara bakılınca bu dersten özel ders almanın önemi ortaya çıkmaktadır.

zamanımız öğrenciyi bir yarışa sokan bir eğitim sistemi olduğundan diğer öğrencilere göre oluşturulacak fark ancak özel eğitimle olmaktadır. TEOG Sosyal Bilgiler soruları ve çözümlerini en pratik şekilde anlatan öğretmenlerimiz. ezber yapmanın da kısayolunu göstermektedir.

Sosyal bilgiler özel ders

 

Bununla beraber eğitim almakta olan öğrencilerimiz için ek derslerle takviye programları , deneme sınavları ve Sosyal bilgiler özel ders lerde almış olduğu eğitimlerin tekrarına dayalı ;

konu tekrar , düzey belirleme , konu denemeleri ile genel deneme sınavları yapılarak öğrencilerimiz hangi noktada olduklarını görmek ve alınması gereken bir önlem varsa bu önlemi almak amacıyla ders takip sistemleri bir arada sunulmaktadır .

İzmit özel ders evi Sosyal bilgiler özel ders eğitimini vermekle kalmaz takibini de en üst düzeyde yapmaktadır.

izmit özel ders
izmit özel ders
izmit özel ders
izmit özel ders
izmit özel ders
izmit özel ders

—-