Dgs Özel Ders

DGS Özel Ders
DGS Özel Ders

DGS ÖZEL DERS

DGS Özel Ders günümüzün değişen koşulları eğitim uygulamalarının karmaşık ve girift bir yapı kazanmasına neden olmuş, bu doğrultuda öğrencilerin ihtiyaç duydukları desteği alabilme ihtiyaçları ortaya çıkmış.

Altyapısını oluştururken bu ihtiyaçları maksimum ölçüde karşılayabilecek şekilde yapılanma yoluna gitmiştir.

İletişim için : 0532 466 01 05 ve 0262 321 07 08

DGS Özel Ders DGS (Dikey Geçiş Sınavı), ÖSYM tarafından düzenlenen ve 4 yıllık bir lisans programına geçiş yapmak isteyen meslek yüksekokulları ile önlisans öğrencilerinin girdiği bir sınavdır. Sınavda 80 sayısal, 80 sözel derslerden olmak üzere toplam 160 soru sorulmaktadır.

Ön lisanstan bir lisans programına geçiş yapabilmek için DGS sınavında başarılı olmanın yanında, okul not ortalamasının da belirleyiciliği son derece yüksektir.

 

DGS ÖZEL DERS

Bu sınavda başarılı olabilmek için okul ortamından uzaklaşarak, ayrı bir sorumluluk alanı inşa edilmeli, üzerinde dikkatli ve özenli bir biçimde durulmalıdır.

DGS Özel Ders ekibimiz DGS sınavı kapsamında yer alan tüm sayısal ve sözel derslerle ilgili özel ders vermektedir.

Bu derslerin birebir özel ders şeklinde yapılması, bir yandan okul not ortalamasının yüksek tutulması gereği de düşünüldüğünde hayati bir önem taşır hale gelmiştir.

Öğrenciler bu sınava hazırlanırken ayrı bir programa ihtiyaç duymakta, bu programı da çoğunlukla gelişigüzel ve üstünkörü planlamaktadırlar.

Bu nedenle onları ihtiyaçları doğrultusunda yönlendirecek profesyonel insanların eksikliğini sık sık hissetmektedirler.

DGS Özel Ders programındaki derslerin verilmesi 15-25 haftalık bir zaman dilimine yayılarak yapılmaktadır. Öğrencilerin seviyesi ve hazır bulunuşluk düzeyine göre bu süreç uzayıp kısalabilir.

Okullardaki kalabalık mevcutlu sınıflarda yapılan eğitim bireysel farklılıkları göz önünde bulundurmaktan uzaktır ve öğretmenler derslerini orta ve yüksek seviyeye göre işleyerek, anlattıkları konuların öğrenciler tarafından tam olarak öğrenildiğini varsayarlar. Özel Ders hizmetlerinde programın yönlendirici unsuru öğrencidir.

Uygulanacak olan yöntemi öğrencinin seviyesi, ihtiyaç ve beklentileri belirler. DGS sınavı için de özel ders olur mu demeyin. Gelecekle ilgili önemli kararlar alınırken kendinizi profesyonel ellere emanet etmelisiniz.

DGS Özel Ders bu anlamda sizin beklentilerinizi kusursuz bir şekilde karşılayacak bir ekiptir.

İletişim için : 0532 466 01 05 ve 0262 321 07 08